banner isbank

Satranç Haberleri

Saygı ve Minnetle Anıyoruz...

img-20201109-wa0061     İstiklal mücadelemizin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikalinin 82. yılında saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.

İyi Bayramlar Dileriz!

100374155 4012866668785348 6789785267055099904 n

Ramazan Bayramının satranç ailemize, ülkemize ve sevdiklerimize sağlık, sevgi ve huzur getirmesini temenni ediyor, en içten dileklerimizle bayramınızı kutluyoruz. Sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar görmeniz dileği ile...

19 MAYIS ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI

19 Mays_Poster_-_Dkey 
         !!! Final Sıralama!!! 

Türkiye Satranç Federasyonu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Türkiye’nin 81 ilinde büyük turnuvaya imza atıyor.Türkiye’nin dört bir yanında 7’den 70’e tüm satranç sporcularının hamle yapabileceği anlamlı turnuvada 19 Mayıs’ın unutulmaz coşkusu ve sevgisi satranç sporunun birleştirici gücüyle buluşacak. Samsun’da başlayacak olan turnuva heyecanı rekor bir katılımla dalga dalga Türkiye’nin tüm illerine yayılacak.
         19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvası Chess.com Online Satranç Platformu üzerinden 19 Mayıs 2020 Salı günü tüm illerde eş zamanlı olarak Saat:15:00’de başlayacaktır.
         Turnuvaya Katılım İşlemleri:
*Sporcularımıza, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvasında yarışacakları ilin chess.com kulüp daveti gönderilmiştir.
Sporcularımızın chess.com hesaplarında mesaj kutusuna girerek bu daveti kabul etmeleri gerekmektedir.
Örnek davet ekran görüntüsü ekteki gibidir.
Örnek Ekran Görüntüsü
WhatsApp Image_2020-05-17_at_13.20.57
* 17 – 18 Mayıs tarihlerinde chess.com hesabınıza girip bildirimlerinizde yer alan gelen ilinize ait 19 Mayıs Turnuvası davetini kabul ederek kayıt işlemlerini tamamlamış olacaksınız.
* Turnuvadan 1 saat önce (19 Mayıs Saat:14:00) chess.com turnuva sayfasına gelerek ‘’turnuvaya katıl’’ butonuna tıklayabilirsiniz.
* Genel kategoride ilk 3 dereceye ve 20 yaş altı ilk 3 derece ile her iki kategoride en iyi kadın sporcuya madalya verilir.
* Katılım gösteren tüm öğrencilerimize Sosyal Etkinlik Formu düzenlenir.
!!!DİKKAT: Turnuvaya katılım gösteren sporcularımızın chess.com il temsilciliği kulübümüze katılmalıdırlar...
chess.com İl Temsilciliği...

Turnuva Yönergesi...      Turnuvaya Kayıt...


TSF Duyuru:
İl sayfalarından kayıtlarını tamamlayan sporcularımız, 17 – 18 Mayıs 2020 tarihlerinde chess.com tarafından kendilerine gönderilecek ilinin kulüp (grup) davetini kabul ederek bu kulüplere katılacaklardır.
O tarihe kadar sporcularımızın il kulüplerine (gruplarına) üyelik başvurusunda bulunmaması gerekmektedir. Bu başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ve 2. Kademe Antrenör Gelişim Semineri

bir balk_ekleyin_19         Evde kaldığımız bu süreci en iyi şekilde değerlendirmek için birbirinden önemli online eğitimler gerçekleştirilmektedir.

        Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Antrenör Eğitim Yönetmeliğinin Geçici 3. maddesi gereğince yeni düzenlemeler yapılıncaya kadar antrenör kursları açılamayacaktır. Yeni kurslar yayımlanan yeni yönetmelik ve Federasyonumuzca hazırlanacak talimat gereğince açılabilecektir. Yeni kurslarda Federasyonumuzca sadece uygulama eğitimleri yürütülecektir.

        Detaylar için...

Türkiye İş Bankası Online Satranç Turnuvası

ustresim
       Federasyonumuz ve Ana Sponsorumuz Türkiye İş Bankası iş birliği ile düzenlenecek olan ‘’ Türkiye İş Bankası 20 Yaş ve Altı Online Satranç Turnuvaları’’ kayıt işlemleri başlamıştır.

       Turnuva sayfasından, takvime, yönergeye ve diğer detaylara ulaşabilirsiniz.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase