banner isbank

2018 TÜRKİYE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR ŞAMPİYONASI İÇİN DUYURU...!

       Antalya ya gidecek ve kayıt yaptıran tüm,(küçükler yıldızlar ) sporcular aşağdaki formları doldurmaları gerekmektedir. İlimiz genelinde doğrudan katılım hakkı kazanan ve kayıt yaptıran tüm sporcularımızın ekte bulunan  Kafile  İle Beraber ve Kendi İmkanları Seyahat Edecek 18 Yaşından Küçükler İçin veli izin belgesini doldurarak İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi Yunus Bey'e son tarih 05.01.2018 Cuma gününe kadar iki belgeyi de bırakmaları gerekmektedir . Valilik onayına sunulacak.Kafile listesinde olmayanlar sampiyonaya katilamaz.


Kafile İle Seyahat İzin Belgesi                                          Kendi İmkanlarıyla Seyahat İzin Belgesi

2018 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI

Turkiye Kucukler2017-2018 etkinlik dönemi Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası 20-26 Ocak 2018 tarihleri arasında Rixos Sungate Otel salonlarında gerçekleştirilecektir. Antalya Rixos Sungate Otel, Akka Antedon Otel, Avantgarde Otel ve Mirada Del Mar Otel’de tek, iki, üç ve dört kişilik odalarda olmak üzere toplam 3000 yatak 'alkolsüz her şey dahil' sistemi ile konaklama olanağı kapasitesi sağlanmıştır. Oteller beş yıldıza sahiptir. Yapılacak ödemeler ile ilgili açıklamalar "Uygulama Yönergesi" kısmında verilmiştir.

2018 TÜRKİYE KÜÇÜKLER ŞAMPİYONASI UYGULAMA YÖNERGESİ 

2018 TÜRKİYE KÜÇÜKLER ŞAMPİYONASI YÖNERGESİ   

Detaylı Bilgi ve online Kayıt İçin:     TURNUVA SAYFASI      
2018 TÜRKİYE YILDIZLAR SATRANÇ ŞAMPİYONASI

Turkiye Yildizlar

2017-2018 etkinlik dönemi Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası 20-26 Ocak 2018 tarihleri arasında Rixos Sungate Otel salonlarında gerçekleştirilecektir. Antalya Rixos Sungate Otel, Akka Antedon Otel, Avantgarde Otel ve Mirada Del Mar Otel’de tek, iki, üç ve dört kişilik odalarda olmak üzere toplam 3000 yatak 'alkolsüz her şey dahil' sistemi ile konaklama olanağı kapasitesi sağlanmıştır. Oteller beş yıldıza sahiptir. Yapılacak ödemeler ile ilgili açıklamalar "Uygulama Yönergesi" kısmında verilmiştir.

2018 TÜRKİYE YILDIZLAR ŞAMPİYONASI UYGULAMA YÖNERGESİ

2018 TÜRKİYE YILDIZLAR SATRANÇ ŞAMPİYONASI YÖNERGESİ

Detaylı Bilgi ve online Kayıt İçin:     TURNUVA SAYFASI