banner isbank

2018 DÜZCE KADINLAR İL BİRİNCİLİĞİ

kadinlar2018 dzce_-_Kopya2018 Düzce KADINLAR İl Biriciliği Satranç Turnuvası 17-18 Şubat 2018 tarihlerinde Düzce Belediyesi Binası Kadri Ogün Danış sergi salonunda yapılacaktır.  Yarışmada ilk 4 dereceyi elde eden sporculara KUPA, 5-10. olanlara madalya verilecektir. Düzce Belediyesi ayrıca, 10 (on) sporcumuzu ödüllendirecektir. Ödüller ile ilgili bilgilendirme sitemizden yapılacaktır.

Turnuvaya TSF Lisansına sahip 2017-2018 yılı vizesi yapılmış, 2011 ve önceki yıllarda doğan T.C. vatandaşı KADIN sporcular katılabilir. Turnuva tek kategoride yapılacaktır. Süre 60'+30'' eklemeli tempo ile İsviçre sistemi 6 tur oynanacaktır.  Başvurular çevrimiçi kayıt butonundan yapılacaktır. Başvurular 14.02.2018 Saat: 17.00'da kapatılacaktır. Kayıt yaptırmasına rağmen turnuvaya katılamayacak olan sporcularımızın ad soyad belirterek , Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atmak suretiyle kayıtlarının silinmesini istemeleri rica olunur.

Turnuvayla ilgili detaylı bilgi için  TURNUVA YÖNERGESİNİ  okuyunuz.

 BAŞLANGIÇ   SIRALAMA  1.TUR  2.TUR  3.TUR  4.TUR  5.TUR 6.TUR  FINAL SIRALAMA
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atmak suretiyle kayıtlarının silinmesini istemeleri rica olunur.Turnuvayla ilgili detaylı bilgi için Turnuva Yönergesini okuyunuzBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atmak suretiyle kayıtlarının silinmesini istemeleri rica olunur.Turnuvayla ilgili detaylı bilgi için Turnuva Yönergesini okuyunuzBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atmak suretiyle kayıtlarının silinmesini istemeleri rica olunur.Turnuvayla ilgili detaylı bilgi için Turnuva Yönergesini okuyunuz.

 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase